گروه آجر نما امین

گروه و تیم تخصصی آجر نما امین واقع در منطقه صنعتی حبیب آباد اصفهان به عنوان یک واحد تولیدی فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ در زمینه تولید آجرهای رسی با مدل های متنوعی از جمله آجر پلاکی درجه یک، مدل، ال، کف فرش در رنگ های زرد،‌ قرمز و گلبهی و ابعاد مختلف با بالاترین کیفیت مطابق استاندارد ملی آغاز کرد.

این گروه با توجه به نیاز بازار و به روز شدن نمای ساختمانی کشور،‌ با بهره گیری از دانش، پرسنل مجرب، تجهیزات مدرن و طبق استاندارد ملی شماره ۷، ‌ تولید خود را گسترش و وارد عرصه تولید آجر نما نسوز شد.

این گروه متخصص کار به عنوان تولید کننده آجر نسوز نما به دلیل انتخاب بهترین معادن خاک نسوز به عنوان مواد اولیه و انجام آزمایش های استاندارد و علمی متعدد قبل و بعد از تولید و همچنین با بهره گیری از کارشناسان مجرب در پروسه خط تولید توانسته محصولات نسوز نما را درجه یک و با بالاترین کیفیت سطح و رنگ به بازار عرضه کند به گونه ای که محصولات نسوز این شرکت علاوه بر نمای خارجی ساختمان،‌ در زیباسازی و ایجاد نمای کلاسیک در دکوراسیون داخلی منازل، هتلها، مطب ها، ‌فروشگاه ها و‌ سایر مکانهای عمومی توانسته زیبایی دوچندانی را خلق کند.

تخصص شرکت

بیش از 20 سال خدمات خلاقانه
بینش و استراتژی
سرعت در خدمت رسانی
رضایت شما مشتریان عزیز
0
اعضای متخصص
0
مشتریان رضایتمند
0
پروژه های موفق

چرا گروه آجر امین را انتخاب کنید؟

بیش از 20 سال تجربه کاری

گروه آجر نما امین با بیش از 20 سال تجربه و افراد متخصص و مجرب، آماده ارسال محصولات خود به سرتاسر نقاط ایران و خارج از ایران میباشد.

تیم درخشان

متخصصان ما دارای بیشترین تجربه و بهترین کارایی در عمل هستند به ما اعتماد کنید.

تنوع و تنزل در محصولات

گروه آجر نما امین با بیش از 60 محصول متنوع و مطلوب میباشد.

بهترین خرید کمترین هزینه

شما با کمترین هزینه میتوانید بهترین خرید را داشته باشید ، اگر ما را انتخاب نمایید!

بهترین محصول در کمترین زمان ممکن

گروه آجر نما امین تولید کننده یکتا بهترین محصولات را در کمترین زمان ممکن به شما مشتریان عزیز می رساند.

گروه تخصصی آجر نما امین

نمونه کارهای گروه تخصصی آجر امین